Артем Бєсєдін визначив долю орків

Війна 24 Березня, 18:00 762
Артем Бєсєдін визначив долю орків Фото: Колаж: Сьогодні
Форвард Артем Бєсєдін закликав матерів рашистських солдатів не відпускати синів воювати проти України.
«Тут на них чекає смерть».

Саме так Артем Бєсєдін сказав про долю російських військових, що вторглися на територію України. Футболіст збірної України та київського «Динамо» вважає, що матері солдатів країни-агресора роблять велику помилку, відправляючи своїх синів на вірну смерть.

Крім того, один із творців успіху України на Євро-2020, Артем Бєсєдін захоплюється діями партнерів зі збірної, та закликає всіх українських футболістів продовжувати тренуватися:

Ми їх усіх покараємо – на футбольному полі та у себе вдома в Україні. Хочеться сказати їм – не посилайте до нас своїх військових. Матері будь-якими способами мають утримати своїх дітей вдома та не пускати в Україну. Тут на них чекає смерть. Я вірю, що ми захистимо свою країну, все буде добре.

Приємно дивитися на наших українських футболістів, які грають у Європі. Андрій Ярмоленко, Рома Яремчук, Саня Зінченко показують на футбольному полі, хто такі українці і підтримують свою країну. У своїх соцмережах вони показують усьому світу, що відбувається насправді. Вони також роблять дуже важливу і велику справу.