Денисов не бачить шансів для Реброва очолити збірну України – експерт обрав іншого кандидата

Динамо Київ 5 Серпня, 22:35 1426
Денисов не бачить шансів для Реброва очолити збірну України – експерт обрав іншого кандидата
Директор телеканалів «Футбол» Олександр Денисов поділився думками щодо вакантного крісла наставника національної команди України.
«Збірна перебуває у ситуації, коли вже зіграно три матчі відбіркового циклу чемпіонату світу з футболу 2022 і Україна зараз у дуже складній ситуації в турнірній таблиці. Тому зараз важливо, щоб зміна тренерського штабу відбулася максимально органічно.

Безумовно, більшість сьогодні називають кандидатом № 1 на посаду головного тренера збірної Сергія Реброва. Але у нього угода з арабським клубом. І наскільки мені відомо, вона вельми жорстка. Тому малоймовірно, що Ребров прямо зараз очолить збірну.

На мій погляд, оптимальним кандидатом був би Мирон Маркевич. Він явно не сказав свого останнього слова у футболі, він вільний і для нього це точно буде величезним викликом і величезною відповідальністю. Можливості Маркевича ми добре знаємо – його Металіст, так само як і Дніпро, свого часу грав у яскравий атакувальний футбол. Тому можна не сумніватися: збірна свій стиль не повинна втратити», – цитує Денисова видання «Новое время».