«Ребров сказав, як закінчиться його контракт, він готовий взяти в руки зброю»: Ігор Циганик - про бесіду з легендою «Динамо»

Динамо Київ 5 Квітня, 13:23 424
«Ребров сказав, як закінчиться його контракт, він готовий взяти в руки зброю»: Ігор Циганик - про бесіду з легендою «Динамо»
Відомий журналіст, коментатор та головний інсайдер українського футболу Ігор Циганик розповів про ставлення до війни з росією Сергія Реброва.

- Я пишаюся нашою збірною, пишаюся нашими футболістами, пишаюся нашими тренерами, які висловили свою позицію. Пишаюся Віктором Скрипником, який залишився в Україні, хоча мав можливість виїхати.

Пишаюся Юрієм Вернидубом, який вступив до лав ЗСУ, та багатьма іншими достойними людьми. Десять років тому ми навіть уявити не могли, що відомий тренер може зі зброєю в руках піти захищати батьківщину від ворога. Ось це повинно буди прикладом.

Ребров у перший місяць війни сказав, що як закінчиться його контракт, він готовий взяти в руки зброю. Він мені каже:

«Коли я чую російську мову в ОАЕ, в мене відразу прокидається агресія. Хочу полізти в бійку, нахамити тощо».

У Шевченка постійне бажання приїхати сюди, просто в нього там є свої моменти, які відволікають. Я впевнений, як тільки він організує роботу гуманітарного фонду, проведе зустрічі, він обов’язково повернеться в Україну.

- Ломаченко та Усик здивували вас, коли вступили в тероборону?

- Взагалі ні. До війни їх часто хейтили за зв'язок з РПЦ та висловлювання «спорт поза політикою». На них це також впливало. Вже зараз я розумію, що це була частина інформаційної зради. Знаючи їх особисто, я не уявляв, що вони поведуть себе по іншому, коли біда прийшла в наш дім. І вони це зробили [вступили в тероборону]. Також вони багато допомагають фінансово ЗСУ. Рома Зозуля підтвердить.