Микола Павлов: «Без підпису Зеленського ніхто рішення випустити «Динамо» і «Шахтар» не прийняв би»

Динамо Київ 10 Квітня, 13:37 764
Микола Павлов: «Без підпису Зеленського ніхто рішення випустити «Динамо» і «Шахтар» не прийняв би» | 19-27
Колишній український тренер Микола Павлов прокоментував проведення серії благодійних матчів “Динамо” та “Шахтаря” у Європі.
«Я довіряю людям, які керують нашою країною. І якщо вони вирішили випустити ці команди з країни (у такий час), значить, у цьому немає жодних сумнівів. Знаю і те, як ставиться до спорту та футболу, зокрема, Президент України Володимир Зеленський. Упевнений, що без його підпису таке рішення ніхто не прийняв би.

Звісно, це добра справа — ми вже бачили, яка атмосфера була на стадіоні у Греції, коли там грав “Шахтар”. Будуть зібрані кошти, які підуть на допомогу армії та народу. Люди стануть ще частіше говорити про Україну та допомагатимуть нам у цей непростий час.

Крім того, тут слід враховувати і спортивний фактор. Усі ми сподіваємось на те, що у червні зіграють наші збірні, і зараз футболісти проходять відповідну підготовку. Влучення національної команди України на чемпіонат світу — це питання стратегічного характеру. Там, у Катарі, до України точно буде прикута увага усієї планети. Нас підтримуватимуть, допомагатимуть. Впевнений, що на той час війна закінчиться, але нам треба буде відбудовувати міста, дбати про людей», - сказав Павлов в інтерв'ю zbirna.com.