Світовий футбол 11 Квітня, 13:49 846
«Челсі» в останню мить отримав підмогу на матч проти «Реала» в ЛЧ, але втратив Лукаку | 19-27
Тренерський штаб «синіх» на чолі з Томасем Тухелем не у повному бойовому складі вирушить у Мадрид на чвертьфінальний матч-відповідь Ліги чемпіонів.

У столицю Іспанії Челсі поїде без Ромелу Лукаку, який перед вихідними отримав пошкодження й пропускав двобій із Саутгемптоном (6:0).

Також матч-відповідь пропустять Бен Чілвел і Каллум Хадсон-Одой, які вже тривалий час у лазареті. Натомість в останній момент до табору команди повернувся капітан Сесар Аспілікуета, який здав негативний тест на ковід, повідомляє Mundo Deportivo.

Нагадаємо, перший поєдинок між Реалом та Челсі у Лондоні завершився впевненою перемогою мадридців із рахунком 3:1. Друга чвертьфінальна зустріч відбудеться вже завтра, 12 квітня, о 22:00.

Роби матч ще цікавішим та переходь за посиланням на сайт FAVBET, прогнозуй результат поєдинку та отримай бонус до 10000 грн + 300 fs на перший депозит!