Світовий футбол 11 Квітня, 13:57 714
Єврокубки-2021/22: «МанСіті» Зінченка виявився найдосвідченішим серед клубів з нашими легіонерами | 19-27
Вивчаємо історію виступів українських легіонерів у чвертьфінальній стадії єврокубків.

Цьогорічного єврокубкового сезону продовжують боротьбу команди сімох українців. Троє наших співвітчизників виступають у ЛЧ, по двоє – у ЛЄ та ЛК. На даний момент у всіх турнірах проведено стартові поєдинки 1/4 фіналу. Цікаво дізнатися, скільки разів наші хлопці вже сягали цієї стадії.

Олександр Зінченко (Манчестер Сіті) - ЛЧ

МанСіті при українці п'ятий сезон поспіль доходить щонайменше до чвертьфіналу ЛЧ. Тричі городяни зупинялися на цій стадії, а минулого року дійшли до фіналу, де поступилися Челсі (0:1). У нинішньому розіграші турніру команда Пепа Гвардіоли обіграла Атлетіко у першому поєдинку 1/4 фіналу – 1:0 на Етіхаді.

Андрій Лунін (Реал) - ЛЧ

Голкіпер проводить свій другий повноцінний сезон у Реалі. І обидва рази вершкові заходили далеко у головному єврокубку. Минулого сезону вони вилетіли у півфіналі ЛЧ, а нинішнього у першому матчі 1/4 фіналу впевнено обіграли Челсі у Лондоні — 3:1.

Роман Яремчук (Бенфіка) - ЛЧ

Влітку нападник збірної України перейшов до Бенфіки. Яремчук вперше отримав можливість зіграти у чвертьфінальній стадії якогось єврокубку. Самі Орли дісталися топ-8 у ЛЧ уперше з 2016 року. У домашньому поєдинку цієї стадії португальці програли Ліверпулю з рахунком 1:3.

Андрій Ярмоленко (Вест Хем) - ЛЕ

Українець вчетверте доходить до цієї стадії другого за рангом єврокубку. Разом з Динамо Ярмоленко брав участь у півфіналі Кубка УЄФА (2009) та чвертьфіналах Ліги Європи (2011, 2015). Тепер Андрій має шанс поборотися за цей же трофей у складі Вест Хема. Молотобійці в домашньому матчі цієї стадії ЛЕ зіграли внічию з Ліоном - 1:1.

Руслан Малиновський (Аталанта) - ЛЕ

Аталанта українця вилетіла з ЛЧ, але продовжує боротьбу у ЛЄ. У 1/4 фіналу Бергамаски на виїзді зіграли внічию з Лейпцигом - 1:1. Малиновський раніше двічі заглядав у цей раунд єврокубків. 2017-го його Генк зупинився у чвертьфіналі ЛЕ, а 2020-го Аталанта дісталася цієї стадії ЛЧ.

Тарас Качараба, Максим Таловерів (Славія Пр) - ЛК

Празька Славія продовжує свій шлях у Лізі конференцій. У першому матчі 1/4 фіналу чехи на виїзді влаштували трилер із Фейєноордом - 3:3. Качараба прийшов у свою нинішню команду взимку 2021-го, і минулого сезону червоно-білі дісталися чвертьфіналу Ліги Європи. Проте сам Тарас не потрапив у заявку Славії на весняну частину єврокубків. Щодо Таловерова, то він вперше дістався так далеко в єврокубках.