Безус із трофеєм! «Гент» виграв Кубок Бельгії, здолавши по пенальті «Андерлехт»

Футбол України 18 Квітня, 20:35 726
Безус із трофеєм! «Гент» виграв Кубок Бельгії, здолавши по пенальті «Андерлехт» | 19-27
Тренери «Андерлехта» залишили українця Богдана Михайличенка у резерві.

18 квітня відбувся фінальний матч Кубка Бельгії між командами «Гент» та «Андерлехт».

У «Гента» в основі вийшов українець Роман Безус та провів на полі 88 хвилин, після чого його замінили. У першому таймі Безус навіть відправив м'яч у ворота, але гол не був зарахований.

Тренери «Андерлехту» залишили українця Богдана Михайличенка у резерві.

Основний та додатковий час завершився без забитих голів. Володарем трофею в 4-й раз став «Гент», футболісти якого краще за суперника виконали післяматчеві пенальті.

Кубок Бельгії 2021/22

Фінал, 18 квітня

Гент – Андерлехт – 0:0 (пен. 4:3)

Серія пенальті: Де Сарт (1:0), Гомес (1:1), Ханче-Ольсен (2:1), Раман (2:2), Кастро-Монтес (3:2), Капа (3:3), Лемаїч (4:3), Каллен (не забив), Нгаде-Нгаджуї (не забив), Мурільйо (не забив).

Володарі Кубка: Брюгге (11), Андерлехт (9), Стандард (8), Генк (5), Гент (4), Антверпен (3).