​«Динамо» - «Десна»: квитки у продажу

Динамо Київ 19 Серпня, 16:43 668
​«Динамо» - «Десна»: квитки у продажу
Розпочався продаж квитків на матч 5-го туру VBET Ліги сезону 2021/22, у якому київське «Динамо» прийматиме чернігівську «Десну».

У зв'язку з тим, що НСК «Олімпійський» готуватимуть до святкового концерту, що відбудеться у День Незалежності, цей матч буде проведено на стадіоні «Динамо» ім. В. Лобановського у неділю, 22 серпня. Початок – о 21:30.


! Квитки продаються в режимі онлайн


Проте, якщо у вас немає можливості придбати квиток онлайн, ви зможете зробити це в день матчу в касах стадіону «Динамо» за умови дотримання процедури ідентифікації особи;


! Для комфортного та більш швидкого проходу через турнікети рекомендуємо роздрукувати електронні квитки;


***

До продажу надійшли квитки наступних цінових категорій: 50, 70, 80, 100, 150 та 200 гривень.

Онлайн-продаж квитків здійснюється на сайті наших партнерів Esport.in.ua.

***


Інформація для власників абонементів

Власники абонементів на домашні матчі «Динамо» у сезоні 2021/2022 мають можливість зайняти місця у визначених секторах стадіону «Динамо» (див. таблицу)

Нагадаємо, що для власників абонементів передбачено низку переваг: зокрема економія до -30% на весь сезон від сукупної вартості квитків, можливість отримати постійне місце на трибуні НСК «Олімпійський», знижки на атрибутику в клубному фан-шопі та пріоритетне право придбання квитка зі знижкою -15% на всі єврокубкові поєдинки протягом сезону.

З детальною інформацією щодо придбання абонементів можна ознайомитися тут.


Згідно з Тимчасовим медичним протоколом для матчів УПЛ на сезон 2021/22 в умовах карантину, футбольні поєдинки в регіонах із «зеленим», «жовтим» або «помаранчевим» рівнем епідемічної небезпеки можуть відвідувати глядачі в кількості не більше ніж дві третини від загальної місткості стадіону.