Сергій Нагорняк: «Відсутність ігрового тонусу – мінус для збірної України»

Збірна України 22 Квітня, 22:51 541
Сергій Нагорняк: «Відсутність ігрового тонусу – мінус для збірної України»
Відомий український тренер та експерт Сергій Нагорняк оцінив шанси національної збірної вийти на ЧС-2022:

— На відміну від країни-агресора збірна України скоро зіграє в офіційних змаганнях. Чи зменшуються шанси синьо-жовтих у грі з тими ж шотландцями у плей-офф відбору ЧС-2022 з огляду на те, що багато наших збірників не мають ігрової практики на офіційному рівні?

— Справді, відсутність ігрового тонусу є найбільшим мінусом для збірної України. Але при цьому тренерський штаб і футболісти мають майже місяць для підготовки, до того ж, буде проведено низку товариських матчів. Найбільша перевага шотландців у тому, що вони гратимуть удома, за підтримки своїх уболівальників.

- На папері у головного тренера збірної Олександра Петракова буде майже місяць на підготовку. Але у повному складі (з легіонерами) наша команда збереться лише 22 травня. Це не вплине на якість підготовки?

- Не думаю. У багатьох наших легіонерів, лідерів збірної, нормальна ігрова практика, тому проблем із цим не буде, адже Олександр Петраков має свій стиль гри, який колектив добре знає. Важливо, щоб усі були здорові. Тижня, на мою думку, вистачить, щоб футболісти відчули один одного, а тренерський штаб виробив тактику під збірну Шотландії.