Суддівський аналіз матчу «Динамо» – «Десна» від екс-арбітра УЄФА

Динамо Київ 23 Серпня, 09:55 10780
Суддівський аналіз матчу «Динамо» – «Десна» від екс-арбітра УЄФА
Відомий у минулому рефері Мирослав Ступар в інтерв'ю 1927.kiev.ua прокоментував суддівство в матчі 5-го туру чемпіонату України «Динамо» - «Десна».
— Помітно, що Ігор Пасхал далекий від хорошої спортивної форми і навряд-чи вона вже до нього прийде. Тому що, в певній мірі, вік, підготовка не та, і структура тіла не дозволяє йому виглядати, як в молодості.

В моменті на 37-ій хвилині з падінням Буяльського Пасхал знаходився поруч і повинен був чітко прочитати і без питань призначити одинадцятиметровий удар, але він проґавив. Віталій проштовхнув м'яч, а Сафрнов йому поставив бар'єр - це порушення правил. Арбітр на ВАРі Арановський закликав переглянути епізод і прийняти правильне рішення. Після перегляду це й було зроблено - Циганков реалізував пенальті.

Була глобальна перевага київського «Динамо» в грі та результаті. «Десна» зрозуміла, що потерпіла фіаско і грала якось безхарактерно. Команда, яка претендує на зону єврокубків, не повинна себе так проявляти в матчах проти чемпіона та нинішнього лідера чемпіонату.