Президент «Порту»: «Мені вдалося найняти всіх тренерів, яких я хотів, за винятком Луческу та Венгера»

Світовий футбол 23 Квітня, 16:32 323
Президент «Порту»: «Мені вдалося найняти всіх тренерів, яких я хотів, за винятком Луческу та Венгера»
Президент «Порту» Жорже Пінту да Кошта пригадав у інтерв'ю Record, як свого часу йому не вдалося переманити Мірчу Луческу.
«Мені вдалося найняти всіх тренерів, яких я хотів, за винятком двох. Одним із них був Арсен Венгер, який на той час був у «Монако», і я вірив, що він стане чудовим тренером.

Інший - це Мірча Луческу, який приїжджав сюди, у Порту. Уся ця історія була дуже смішною, тому що він зупинився в будинку сестри покійного Рейнальдо Телеса, де його ховали від ЗМІ два дні.

Сестра Рейнальдо приносила йому їжу, щоб він не виходив, бо хтось міг його побачити, і ми підписали контракт. Він був у бухарестському «Динамо» і сказав, що клуб дозволив йому піти, але «Динамо» не тільки не дало йому піти, але й вимагало велику компенсацію. Потім «Піза» виплатила ту суму, що хотіло «Динамо», і він пішов.

Він досі говорить зі мною про той епізод сьогодні, тому що коли він був тут, я подарував йому значок «Порту», який він іноді носить. Деякий час тому він приїхав у Португалію на канікули і на лацкані був значок, який я йому подарував. Мені було шкода, бо, як виявилося, він був чудовим тренером, і я в нього вірив. Ці двоє навіть підписали контракт за умови звільнення їх клубами», – сказав Пінту да Кошта.