Луческу назвав найкращого гравця, якого тренував – легендарний форвард під керівництвом румуна провів лише 5 матчів

Світовий футбол 25 Квітня, 15:36 357
Луческу назвав найкращого гравця, якого тренував – легендарний форвард під керівництвом румуна провів лише 5 матчів
Головний тренер «Динамо» Мірча Луческу переконаний, що уміє знайти підхід до обдарованих футболістів.
«Одного таланту замало. Талановитий гравець водночас дуже примхливий, тому потрібно знати, чого ви просите і скільки просите. У мене були виняткові стосунки із талановитими гравцями. Дануц Лупу, Серджен Ялчін, Роналдо «Феномен»... Я ставився до них по-іншому, знав, що в них взяти і що їм запропонувати.

Роналдо був дуже розумним хлопцем. Його життя не доводило цю думку, але він міг собі це дозволити. Він був дуже розумним, мав неабиякі фізичні дані, але у нього були проблеми з суглобами. Мені подобалося ставити його на тренуваннях за рахунку 1:1, він одразу це змінював. Думаю, що Роналдо був моїм найкращим підопічним, але я тренував його дуже мало. На жаль, він отримав травму та не міг мені допомогти», – сказав Луческу для Marius Tuca Show.

Нагадаємо, румунський фахівець був наставником міланського Інтера із січня до березня 1999 року. Загалом на чолі «нерадзуррі» Луческу провів 17 матчів (4 перемоги, 4 нічиї та 7 поразок). Роналдо під керівництвом цього тренера провів лише 5 матчів, забивши 2 голи.