Світовий футбол 26 Квітня, 09:20 2124
​Мессі лідирує відразу за чотирма статистичними показниками у чемпіонаті Франції | 19-27
34-річний зірковий аргентинський нападник французького «Парі Сен-Жермен» Ліонель Мессі лідирує одразу за декількома статистичними показниками серед гравців французької Ліги 1.

Про це повідомляється в «твіттері» Statman Dave.

Так, згідно з опублікованою статистикою Мессі провів на полі цього сезону чемпіонату Франції 1793 хвилини, взявши участь у 22 матчах. У них він здійснив 215 передач, що просувають атаку мінімум на 10 метрів до чужих воріт (progressive passes), а також 76 передач у штрафну площу та 18 пасів, що розрізають. За цими трьома показниками він є найкращим у лізі.

При цьому за гольовими передачами Ліонель – другий у лізі, на його рахунку 13 асистів. У середньому за 90 хвилин він здійснює 0,86 результативних дій або 0,65 гольових передач за гру, що також є найкращим показником у нинішньому сезоні Ліги 1.

Загалом у нинішньому сезоні Мессі взяв участь у 30 матчах за «ПСЖ» у всіх турнірах, у яких відзначився дев'ятьма забитими м'ячами та 13 результативними передачами.