Світовий футбол 27 Квітня, 22:31 808
Яремчук доводитиме свою спроможність новому тренеру: з нового сезону «Бенфіку» тренуватиме німець | 19-27
Улітку біля керма лісабонської команди стане нинішній менеджер голландського ПСВ Рогер Шмідт.

Головний тренер голландського ПСВ Рогер Шмідт по закінченні нинішнього сезону очолив Лісабонську Бенфіку, запевняє авторитетний італійський журналіст Фабріціо Романо.

Контракт 55-річного німецького фахівця із португальськими «орлами» буде розрахований на два роки. На тренерському містку Шмідт замінить Нельсона Верісімо, який по ходу сезону прийняв команду з рук Жорже Жезуша.

Цьогорічний сезон, який став дебютним у Португалії для українського нападаючого Романа Яремчука, Бенфіка провалила. З національного кубка вона вилетіла ще в четвертому раунді, у фіналі Кубка ліги поступилася Спортингу, а в чемпіонаті навряд чи підніметься вище за третє місце.

Єдина, але слабка втіха – чвертьфінал Ліги чемпіонів, програний Ліверпулю (4:6 у сумі двох матчів).

Щодо ПСВ, який з літа 2020 року очолює Шмідт, то він продовжує боротися з Аяксом за чемпіонську корону. Крім того, кмаонда з Ейндховена завоював Кубок Нідерландів, у фіналі розправившись усе з тим самим Аяксом (2:1). Суперкубок країни також дістався ПСВ. І знову був битий Аякс (4:0).