«Базель» - «Динамо»: думка букмекерів

Динамо Київ 4 Травня, 16:33 554
«Базель» - «Динамо»: думка букмекерів
Сьогодні, 4 травня о 20:00 «Динамо» у Швейцарії зіграє черговий благодійний матч проти місцевого «Базеля».

«Базель» - «Динамо». 4 травма, 20:00

Усі кошти, отримані від реалізації квитків, будуть спрямовані на допомогу українцям, які постраждали від війни з російським агресором.

Кияни ще не програвали благодійних матчах і футболісти грають з максимальною мотивацією, ну а суперники зазвичай грали не в оптимальних складах і зрозуміло, що характер зустрічей був максимально товариський і дружній. У цих матчах динамівці багато забивали, по 2-3 голи стабільно, тільки з Клужем була суха нічия.

Базель ще свій сезон не закінчив, тож вся увага і сили будуть кинуті на чемпіонат де 8 числа швейцарців чекає гра проти Лозанни. Варто очікувати, що Базель випустить частину лідерів у першому таймі, а більшість часу на полі буде експериментальний склад.

Не дивно, що букмекери вважають саме Динамо фаворитом цього матчу. На перемогу киян можна поставити за 2.06, перемога Базеля оцінена букмекерами в 3.10, а на нічию пропонують зробити ставку з коефіцієнтом 4.0.

Динамо зіграло 5 товариських матчів і в 4 з них було забито мінімум 4 голи. Чи продовжиться традиція сьогодні? Якщо вірите в це, то на тотал голів більше 3.5 можна поставити за 1.91, якщо думаєте, що голів буде небагато, то тотал менше 3.5 дають за 1.89.

Прогноз на матч

Враховуючи щільний календар Базеля, гра з Динамо буде як тренування перед важливим матчем чемпіонату. Особливої мотивації у швейцарців не буде, тож прогнозуємо, що кияни зможуть перемогти. Букмекери дають більше «двійки» на перемогу команди Луческу, досить симпатичний варіант.

Розбираєшся в футболі і знаєш хто переможе в матчі? Реєструйся ТУТ і отримай бонус 2500 грн на ставки!