«Знову турбує тонус Шапаренко: 11 втрат за 68 хвилин»? - блогер

Динамо Київ 5 Травня, 18:25 744
«Знову турбує тонус Шапаренко: 11 втрат за 68 хвилин»? - блогер | 19-27 Фото: fcdynamo.kiev.ua
Блогер Михайло Смоловий у своєму Телеграм-каналі аналізує гру «Динамо» з «Базелем» (3:2).

Динамо 3:2 Базель

xG графік

Перемога, дістали з 1:2 дублерами і бла-бла-бла. Молодці! Так і має бути завжди. Але новини не надто радісні. Вже домовились, що немає сенсу розглядати ці матчі в розрізі долі Динамо. Бо невідомо, що буде завтра, не говорячи вже про серпень.

А ось для збірної до приїзду легіонерів новини невтішні. Кияни вже місяць тренувались в клубі, зіграли 6 спарингів, але тонус все ще далекий до проміжної оцінки «ок».

Все що зараз є в ногах динамівців це близько 35 хвилин для першого тайму, та ще не більше 10 після перерви. Лідери можуть видати 2-3 якісні відрізки по 5-10 хвилин, після чого неминучий спад.

Тема відповідальна, тому три тижні дворазових тренувань у Петракова можуть ситуацію і не покращити. Це необхідність для Піхальонка і Булеци, які навантажень не мали, а для киян, які вже мають за плечима місяць підготовки потрібні відповідні умови. Вони в різних кондиціях з тими, хто сидів 50 днів у підвалах в Україні.

Вчора кияни виконали лише 58 повернень м’яча (16 з них один Забарний), зокрема в активі лише 29 перехоплень. Це найгірші показники за 6 останніх поєдинків! Динамівці мали менший від середнього відсоток володіння (47.3%), проте в захисті лише 55 дуелей, теж найгірший показник. Інтенсивності без м’яча, яка присутня в пасовій грі - бракує!

Киянам не вистачає енергії на обидва ігрових аспекти: вступили до найменшої за цей благодійний тур кількості єдиноборств (134). До цього 174 в середньому за попередні 5 ігор.

Перший тайм програли Базелю у єдиноборствах 29 на 35. У другому відігрались - 42:23 (при чому сталося це вже після 60 хвилини, коли лідери залишили поле, 33:19 в останні 30+ хвилин).

Втрати - їх 91, більше було лише з Клужем (106) через набагато вищий відсоток володіння (63.26%).

Знову турбує тонус Шапаренка: 11 втрат за 68 хвилин при 9.06 за 90 хвилин у календарному році. Не здійснив ЖОДНОГО перехоплення! Раніше таке з ним траплялось лише після виходу на заміну з Минаєм (30 хвилин) та у обох матчах з Боснією (71 + 30).

Заспокоює єдине, що після приїзду легіонерів у основі 100% залишаться лише Бущан, Забарний, і напевне зліва бачать Циганкова, бо люди зі штабу пліткують на цю тему.

Можливо, що з’явиться хтось на вибір з пари Шапаренко/Сидорчук, а можливо і ні, бо легендарний Степаненко та Зінченко з Малиновським (або 3 ЦЗ).

Але Циганков не грає тиждень, тож саме від нього і багато в чому залежить доля Шапаренко в збірній (як і від коліна Тараса доля Сидорчука). Існує варіант з Зінченко зліва в атаці/півзахисті, що звільнить вакансію в центрі поля.

Чекаємо на розклад наступних товариських поєдинків збірної після Гладбаха, бо три тижні дворазових тренувань це якось занадто.