Україна – Франція: прогноз і ставки Ігоря Циганика

Збірна України 4 Вересня, 10:26 451
 Україна – Франція: прогноз і ставки Ігоря Циганика
Відомий український журналіст та коментатор на каналі «2+2» Ігор Циганик зробив прогноз на матч кваліфікації до чемпіонату світу 2022 року Україна – Франція.
Хочу сказати кілька слів про попередній поєдинок. Губити очки на останніх хвилинах, тим паче з Казахстаном – це велика неприємність. Особливо з огляду на те, як проходив матч. Українці у Нур-Султані добряче набігалися на штучному газоні. Це було дуже помітно.

Мені страшенно не сподобалося, яка була реакція після зустрічі. Звинувачувати футболістів – це найлегше. Я сам це можу робити й робив неодноразово. Наставник же має брати на себе відповідальність. Коли тренер починає говорити, що він би вийшов та відзначився, бо не може навчити гравців забивати та не робити дитячих помилок…

Як на мене, наставник несе відповідальність за тих виконавців, яких він випускає на поле. У Караваєва було дуже багато прекрасних матчів. Ніхто не звернув увагу на те, що Олександр на позиції правого латераля виконав неймовірний обсяг бігової роботи, адже потрібно було закривати величезні зони. Потрібно вміти використовувати футболістів, а не реагувати після гри таким чином і робити з них цапів-відбувайлів.

Як наслідок, не впевнений, що в колективі буде хороша атмосфера після такого матчу та таких слів. Я дуже сподіваюся, що тренерський штаб і футболісти зроблять висновки з цієї історії та усвідомлять, як необхідно діяти надалі.

З Францією потрібно викластися сповна. І грати не на нічию, а на перемогу! Одне очко нам мало що дає, треба боротися за три. Втім, грати на перемогу з французами, які перед цим не змогли обіграти боснійців – непросте завдання. І розкриватися не можна, і закриватися не треба.

Більше нічиєї для нашої збірної я не бачу. Вірю, що українці зможуть продемонструвати свій максимум. Зроблю ставки, що обидві команди заб’ють, а протистояння не виявить сильнішого.

Очікую 100% на полі Малиновського, тому що немає Зінченка та Буяльського. В центрі може вийти Степаненко та Сидорчук. Окрім того, гадаю, що праворуч в обороні з’явиться Тимчик після таких слів про Караваєва. Соболь набігався, тому припускаю, Миколенко гратиме лівого латераля. В центрі оборони розраховую на Кривцова, можливо навіть Сироту побачимо. На флангах – Циганков і Ярмоленко, а на вістрі – безальтернативний Яремчук. Сікан навряд чи вийде з перших хвилин.