Сергій Ребров: «Зустрів у Дубаї у ліфті росіянина з футболкою «Росія». Запитав його: Що ти конкретно хочеш підкреслити цим написом?»

Світовий футбол 7 Травня, 20:14 395249
Сергій Ребров: «Зустрів у Дубаї у ліфті росіянина з футболкою «Росія». Запитав його: Що ти конкретно хочеш підкреслити цим написом?»
Головний тренер «Аль-Айну» Сергій Ребров розповів про росіян в Об'єднаних Арабських Еміратах.

- Ви говорили, що вас дратує російська мова, яка вас оточує в ОАЕ. Що ви не знаєте, як реагувати на росіян, які ходять поряд, жартують, сміються. У вас було чимало агресії. Тоді у вас було дуже гостре сприйняття війни, яке воно зараз?

- Так, у нас нічого не змінюється. Так само дивляться новини, розмовляють із друзями. Намагаються допомогти чим можуть і чекають, коли закінчиться ця війна і буде наша перемога.

У Дубаї вже практично немає таких конфліктів та інцидентів. Думаю, і самі росіяни вже розуміють дуже багато. Принаймні, останнім часом я цього не бачу.

Хоча одного разу в ліфті я зустрів одного росіянина, який вийшов із футболкою «Росія». Я запитав його: «Що ти конкретно хочеш підкреслити цим написом?» Він сказав: «Та це просто чисто футболка». Я продовжив: Ти ж розумієш, що в Україні помирають люди. До чого ця футболка? Він вийшов із ліфта і побіг кудись. Конфліктів немає, але бажаннями спілкуватися з росіянами я не маю, – сказав Ребров.