​Кіліан Мбаппе може продовжити контракт із ПСЖ через пункт про права на зображення

Світовий футбол 8 Травня, 15:23 189
​Кіліан Мбаппе може продовжити контракт із ПСЖ через пункт про права на зображення
Нападник «ПСЖ» Кіліан Мбаппе розглядає можливість продовження контракту з клубом, оскільки його повністю задовольняють умови щодо прав на зображення, запропоновані паризькою стороною.

Про це повідомляє Get French Football News із посиланням на El Pais.

За інформацією джерела, четверта пропозиція мадридського «Реала» 23-річному форварду включала пункт про те, що іспанський клуб забирає собі 50% прав на зображення. Ця умова, як повідомляється, поставила в безвихідь юристів форварда.

Остання пропозиція іспанської сторони, зроблена в березні, передбачала, що француз отримає підписний бонус €180 млн та чисту зарплату у розмірі €40 млн.

Повідомляється, що пропозиція раніше була сприйнята позитивно, перш ніж було порушено питання про права на зображення, яке є основним у контрактах «Реала» з того часу, як Флорентіно Перес є президентом клубу.

Питання про права на зображення, зокрема, призвело до того, що Мбаппе бойкотував спонсорські зобов'язання у збірній Франції під час нещодавньої міжнародної перерви, тоді як остання пропозиція ПСЖ дозволила б йому контролювати 100% свого доходу від них.