Збірна України у товариському матчі перемагає менхенгладбаську «Боруссію»

Збірна України 11 Травня, 23:41 2653
Збірна України у товариському матчі перемагає менхенгладбаську «Боруссію» | 19-27
11 травня збірна України в Німеччині провела товариський матч проти «Борусії» з Менхенгладбаху.

Товариський матч

Борусія Менхенгладбах – Україна – 1:2

• Голи: Носс, 14 – Мудрик, 9, Піхальонок, 82

Перед поєдинком до вболівальників з екрана звернувся Володимир Кличко, подякувавши німцям за підтримку. Гімн України виконала відома співачка Христина Соловій, а всі трибуни були заповнені синьо-жовтими кольорами та закликами припинити війну.

Вже на 9-й хвилині Михайло Мудрик, для якого це був дебютний матч за збірну України, відкрив рахунок.

Щоправда, німці майже одразу відігралися. Помилкою Коноплі скористався Носс.

Вирвати перемогу українцям вдалося наприкінці матчу завдяки голу ще одного дебютанта збірної півзахисника Дніпра-1 Олександра Піхальонка, який вийшов на заміну в другому таймі.

18 травня підопічні Олександра Петракова зіграють наступний товариський матч з хорватською Рієкою.

Поєдинок плей-офф кваліфікації на ЧС-2022 проти Шотландії відбудеться 1 червня.