Збірна України 12 Травня, 10:59 1126
​Як дебютанти принесли Україні першу перемогу у 2022 році на футбольному полі: відео голів​ | 19-27
Збірна України здобула перемогу в першому поєдинку у 2022 році, а авторами голів стали Мудрик та Піхальонок.

Початок гри видався результативним: Мудрик на 9 хвилині відкрив рахунок у зустрічі, пошивши у дурні захисника та воротаря. Носс через 5 хвилин вирівняв становище, класно пробивши у ближню дев'ятку.

Мудрик впродовж всього матчу виділявся активністю, проте героєм судилось стати не йому. Наприкінці зустрічі гравці збірної України класно запресингували поблизу чужого карного майданчика, розіграли комбінацію та вивели на ударну позицію Піхальонка, який влучним ударом у нижній кут поставив крапку в зустрічі.