«Все, що відбувалося навколо Тимощука, це нерозумно». Колишній гравець «Динамо» не розуміє, у чому винен Анатолій

Війна 12 Травня, 11:19 664
«Все, що відбувалося навколо Тимощука, це нерозумно». Колишній гравець «Динамо» не розуміє, у чому винен Анатолій
​Колишній гравець київського Динамо та збірної СРСР Анатолій Бишовець, який давним-давно живе в Москві, прокоментував реакцію своїх колишніх співвітчизників на дії Анатолія Тимощука, який продовжує працювати в Росії та мовчить про те, що відбувається на батьківщині.
«Все, що відбувалося навколо Тимощука, це нерозумно. Замість пишатися своїми гравцями, які приносили славу українському футболу, їх наражають на анафему, – вважає Бишовець. – А ось вчинок Ракицького, який розірвав контракт із Зенітом, я якраз виправдовую. У нього в Україні лишилися родичі.

Мене обурює інше: людину визначають, чи може вона вимовити слово паляниця? Що це за критерій? Я та моя дружина народилися у Києві, ми – українці і нічого не змінилося від того, що переїхали. Я не розумію провини Тимощука. Він що повинен залишити улюблену роботу, розірвати контракт?».


Також 76-річний Бишовець відреагував на слова Олександра Зінченка, що всіх російських футболістів треба позбавити права грати за кордоном.


«Не можу зрозуміти Зінченка. Головін та Миранчук мають виїхати? За яким правом? Це що – людські закони? Але ж вони не мають ніякого відношення до того, що відбувається», – цитує колишнього тренера «Спорт уїк-енд».


Бишовець народився у Києві. У складі Динамо провів 139 поєдинків, у яких забив 49 голів. Забив чотири голи на ЧС-1970, що дозволило йому потрапити до символічної збірної турніру.

1988 року олімпійська збірна СРСР під його керівництвом виграла Ігри в Сеулі. У 1998 році очолювана Бишовцем збірна Росії була бита у Києві збірною України у відбірному турнірі Євро-2000.