«Динамо» U16 розгромило італійський «Камізано» U17 в товариському матчі

Динамо Київ 17 Травня, 16:00 946
«Динамо» U16 розгромило італійський «Камізано» U17 в товариському матчі | 19-27 Фото: ФК Динамо Київ
Вихованці ДЮФШ «Динамо» імені Валерія Лобановського вікової категорії U16 (футболісти 2006 року народження) провели перший товариський матч під час свого перебування в Італії.

У понеділок, 16 травня, підопічні Олексія Дроценка та Павла Чередніченка зустрічалися з «Камізано». У складі суперника проти «біло-синіх» також зіграли й кілька гравців ковалівського «Колоса», яких італійський клуб прихистив після початку війни в Україні.

Незважаючи на тотальне домінування, динамівці пропустили першими, коли гравці «Камізано» завершили контратаку результативним ударом. Однак незабаром рахунок був рівний – це Шевченко прорвався з флангу та точно пробив по воротах.

У перерві тренерський штаб «біло-синіх» провів ряд замін, і незабаром наші хлопці почали втілювати свою перевагу в голи. Спочатку відзначитися «Динамо» допоміг суперник, який зрізав м’яча у свої ворота після прострілу Осипенка. Згодом до взяття воріт призвів дриблінг Кузика, який пройшов лівим флангом, обіграв трьох опонентів, а на останок – і воротаря, закотивши м’яча в порожні ворота. Справжній шедевр удався Пашку, який поцілив у ворота дальнім ударом із 25-ти метрів. Нарешті, крапку в матчі поставив на останній хвилині Хмельовський, замкнувши подачу зі штрафного.

«Камізано» (Італія) – «Динамо» – 1:5

«Динамо»: Кіблицький – Кузьменко, Коробов, Скачеляс, Мариновський – Шевченко, Білий, Кузик, Хмельовський, Пашко – Лобко.

У другому таймі на заміну виходили: Суркіс, Кусий, Захарченко, Дикий, Іщенко, Білий, Калин, Задорожний.

Голи: (14) – Шевченко (25), (51, автогол), Кузик (61), Пашко (69), Хмельовський (90).

Нагадаємо, що в планах у динамівської команди проведення ще одного спарингу – 19 травня з «Віченцою».