Руслан Ротань: «Такі кваліфіковані спеціалісти, як Луческу та де Дзербі, належним чином підготували гравців молодіжної збірної»

Збірна України 18 Травня, 21:10 226
Руслан Ротань: «Такі кваліфіковані спеціалісти, як Луческу та де Дзербі, належним чином підготували гравців молодіжної збірної»
Головний тренер молодіжної збірної України Руслан Ротань прокоментував старт підготовки команди до матчів відбору на Євро-2023.
- Насамперед я хочу висловити подяку ЗСУ за те, що вони відбивають навалу російських загарбників та надають нам можливість продовжувати свій шлях на молодіжний чемпіонат Європи. Усі ми пишаємося нашими воїнами й будемо брати з них приклад, виходячи на футбольне поле.

Вдячні ми й керівникам УАФ та УЄФА, які в цей складний час подбали про те, щоб молодіжна збірна України якомога краще підготувалася до чотирьох вирішальних матчів. Спочатку ми планували зібратися 15 травня в Кишиневі, на базі національної збірної Молдови, але після того, як у сусідній країні теж настали неспокійні часи, наше керівництво в оперативному порядку перенесло збір до Туреччини. У Стамбулі зібралися 17 травня.

Підготовка триватиме до 30-го числа. Ми висловили побажання зіграти два спаринги, пошук суперників триває. Дуже добре, що багато наших футболістів протягом останнього місяця проводило благодійні матчі у складі «Динамо» й «Шахтаря». Гадаю, що такі кваліфіковані спеціалісти, як Мірча Луческу та Роберто Де Дзербі, належним чином підготували гравців у фізичному плані. Ми були в постійному контакті з представниками цих команд.