«Айнтрахт» – «Рейнджерс» – 1:1 (5:4) – відео голів і огляд фіналу Ліги Європи

Світовий футбол 19 Травня, 10:14 610
«Айнтрахт» – «Рейнджерс» – 1:1 (5:4) – відео голів і огляд фіналу Ліги Європи | 19-27
Дивіться відеоогляд фінального матчу другого єврокубку.

Айнтрахт був відчутно ближчим до успіху в першому таймі (11 ударів проти 3), утім на перерву команди пішли все ж пішли за рахунку 0:0.

Ба більше, після перерви відкрити рахунок вдалося Рейнджерс. Джо Арібо скористався помилкою захисників і забив свій перший гол у турнірі.

Рятівником франкфуртців став Рафаель Борре, якому вдалося відновити статус-кво на 69-й хвилині. М’яч колумбійця став останнім, що команди забили з гри, тож доля трофею визначалася у серії післяматчевих пенальті.

Опоненти бездоганно виконали по три удари, а першим нерви здали у досвідченого валлійця, екс-гравця Арсенала та Ювентуса Аарона Ремзі, удар якого парирував Кевін Трапп. Ремзі залишився єдиним, хто не зміг реалізувати одинадцятиметровий, а перемогу Айнтрахту приніс все той же Рафаель Борре.