Караваєв: «Можу зіграти зліва, але там зараз приїдуть Миколенко та Соболь»

Збірна України 20 Травня, 13:28 825
Караваєв: «Можу зіграти зліва, але там зараз приїдуть Миколенко та Соболь» | 19-27
Захисник збірної України Олександр Караваєв поділився думками щодо проведених спарингів, а також прокоментував свій гол «Емполі».
«Я універсальний футболіст, тому що граю постійно то на тій, то на тій позиції. Звісно, я праворуч себе більш комфортно почуваю, тому що я правша. Але повторюся, якщо треба буде зіграти зліва, то я зможу. Там конкуренція дуже велика, зараз приїдуть Миколенко і Соболь, буде дуже важко.

Де буду корисним, там і буду грати. Мій гол? Це в стилі Буяльського, я в нього це подивився, він такі голи дуже полюбляє забивати. В першому таймі в мене не вийшло, я там погано прийняв м’яч, але в другому таймі вирішив одразу бити. Вийшло гарно. Надихнув Буяльський, подивіться нарізку його голів на ютубі. Треба бути врівноваженим, щоб так забити. Підходити з холодною головою.

Акція щодо членства в ЄС? Я тільки підтримую напрямок, який вибрав наш народ ще дуже-дуже давно. Ми цього прагнемо, до цього йдемо. В нас були багато сперечань, хтось хоче, хтось не хоче, але зараз всі бачать – це єдиний вірний шлях. Обов’язково там будемо. Україна – це Європа», – сказав Караваєв.