Стало відомо, чому насправді Шевченко пішов із «Дженоа»: неочікувана причина

Футбол України 20 Травня, 20:56 1707
Стало відомо, чому насправді Шевченко пішов із «Дженоа»: неочікувана причина
Ігор Циганик розповів, чому Андрій Шевченко насправді покинув «Дженоа». Журналіст назвав ключову причину відходу українського тренера з італійського клубу.
«Ми багато тем проговорили з Шевченком з приводу «Дженоа». І він розповів історію дуже критичну для нього. Коли Шевченко погоджувався приймати «Дженоа», у нього була одна умова: спортивним директором має бути Вальтер Сабатіні. Це дуже відомий технічний спортивний директор багатьох клубів. Один із найзнаніших спортивних директорів, які працювали в Італії. І Шевченко, перед тим як прийти в «Дженоа», з ним поговорив і домовився про те, що вони разом працюватимуть.

Але керівництво клубу відмовилося від послуг Сабатіні. І це було проблемою для Шевченка. Взяли зовсім іншу людину, не італійця. А Шевченко хотів, щоби поруч із ним працював італієць, який добре розуміє італійський ринок. І тоді можна було б говорити про те, щоби будувати команду, яка збереже прописку в Серії А.

Керівництво «Дженоа» обіцяло Шевченку підписати Сабатіні, але коли українець уже працював головним тренером, боси клубу відмовилися брати цього італійського фахівця. І Сабатіні почав працювати із «Салернітаною». І тепер «Дженоа» вилітає із Серії А, а «Салернітана» має всі шанси залишитися. І якраз те, що не вдалося працювати з Вальтером Сабатіні, і стало причиною припинення співпраці Шевченка з «Дженоа», - зазначив Циганик в ефірі авторської програми «Циганик LIVE».

Зазначимо, за тур до кінця чемпіонату Італії Салернітана має 31 пункт і від зони вильоту її відділяють 2 бали.