Ребров висловився про розпродаж «Шахтаря» та «Динамо»: український тренер дав пораду обом клубам

Динамо Київ 20 Травня, 21:24 972
Ребров висловився про розпродаж «Шахтаря» та «Динамо»: український тренер дав пораду обом клубам
Сергій Ребров прокоментував фінансове становище грандів вітчизняного футболу.

У зв'язку з повномасштабним вторгненням росії в Україну «Шахтар» та «Динамо» залишили усі легіонери. Деякі вже пішли на постійній основі, інші можуть зробити це вже найближчого літа.

Крім того, і гірники, і кияни готові розлучитися і з українськими гравцями. «Шахтар» веде переговори щодо Михайла Мудрика, а «Динамо» може продати Віктора Циганкова та інших виконавців.

Але Ребров упевнений, що масового продажу жоден із вищезгаданих клубів здійснювати не буде, а заробляти необхідно в Лізі чемпіонів, куди кваліфікувалися команди.

«Наскільки я знаю, ні «Динамо», ні «Шахтар» не мають наміру розпродавати всіх футболістів. Якщо ми говоримо про легіонерів, то хтось залишиться, але здебільшого будуватимуть команди на українських гравців. «Шахтар» вийшов безпосередньо до Ліги чемпіонів, «Динамо» гратиме у кваліфікації — це і є гроші».

Головний тренер «Аль-Айна» переконаний, що завдяки єврокубкам і «Динамо» та «Шахтар» зможуть зібрати кошти для існування.

«А де ще зараз заробляти гроші? Який буде чемпіонат – ніхто не знає. Зараз є гарна нагода «Шахтарю» та «Динамо» заробити гроші. Я не впевнений, що зараз «Динамо» чи «Шахтар» готові розглядати якісь невисокі грошові пропозиції щодо своїх лідерів-українців», — заявив Ребров в ефірі YouTube-каналу «ПРЯМА Червона».