​«Я прикую себе до воріт»: головний тренер топ-клубу Серії А пригрозив керівництву через продаж лідера команди

Світовий футбол 21 Травня, 18:20 298
​«Я прикую себе до воріт»: головний тренер топ-клубу Серії А пригрозив керівництву через продаж лідера команди
Головний тренер Наполі Лучано Спаллетті проти можливого трансферу Каліду Кулібалі.

Неаполітанці завершують сезон на третьому місці Серії А і повертаються до Ліги чемпіонів через два-три роки відсутності. Але в деяких фанатів «партенопеї» виникає відчуття розчарування від втраченого чемпіонства, яке багато в чому програли в останніх турах.

Крім того, Наполі залишає капітан і символ команди останнього десятиліття - Лоренцо Інсіньє. Очікується, що за ним будуть багато інших, але Спаллетті непохитний у тому, що центрбек Кулібалі не буде одним з них, незважаючи на предметний інтерес з боку Барселони.

«Кулібалі, на мій погляд, не продається, як і минулого сезону, коли я пригрозив прикувати себе до воріт, якщо його продадуть. Я зроблю це знов!

Кажуть, що можна придбати молодшого гравця, але не можна купити лідера, який розвивався тут стільки років, який живе та дихає містом та повертає цю пристрасть на поле», — наводить слова італійського фахівця Football Italia.


Крім того, Спаллетті заявив, що незабаром сторони сядуть за стіл переговорів щодо нового контракту Кулібалі, оскільки діюча угода центрбека з Наполі закінчується 30 червня 2023 року.

Портал Transfermarkt оцінює гравця у 45 мільйонів євро.