Динамо Київ 22 Травня, 11:30 1120
Кенджора дебютним голом відсвяткував чемпіонство Польщі – захисник «Динамо» на мажорній ноті залишає рідний клуб | 19-27
Оборонець киян зумів відзначитись в останньому турі польської першості.

Лех – Заглембе – 2:1

• Голи: Кенджора, 10, Червіньскі, 38 – Ходина, 64 (пен.)

В останньому турі чемпіонату Польщі Лех, який вже забезпечив собі золоті медалі першості, здолав Заглембе. Захисник Динамо Томаш Кенджора, попри чутки про конфлікт Динамо вирішить подальшу долю Кенджори – захисник не залишиться в Леху через конфлікт з тренером з головним тренером познаньців Мацеєм Скоржею, вийшов зі старту і провів на полі увесь матч.

Саме йому вдалось відкрити рахунок вже на 10-й хвилині: після подачі зі штрафного він встиг випередити суперників і добив м'яч у сітку після сейву голкіпера. Під кінець тайму Лех забив вдруге, а по перерві пропустив з пенальті і святкував перемогу 2:1.

Нагадаємо, Лех, який орендував Кенджору до 30 червня, не буде викуповувати поляка.