Світовий футбол 26 Травня, 22:21 9962
Ребров завершив сезон на мажорній ноті: «Аль-Айн» зробив камбек у потенційно останньому матчі українського тренера | 19-27
«Аль-Айн» завершив сезон під керівництвом Сергія Реброва, зігравши внічию.

Чемпіони ОАЕ пройшли дистанцію лише з однією поразкою;

«Аль-Айн» не програє з 15 січня, серія налічує 16 матчів (12 перемог (дев'ять поспіль) та чотири нічиї);

30 червня у Реброва закінчується контракт із «Аль-Айном»;

У наступному сезоні «бос» виступить на груповому етапі Ліги чемпіонів АФК.

Ще три тури тому «Аль-Айн» достроково завоював чемпіонський титул. І хоча останні ігри не несли у собі турнірного значення, команда Реброва вигравала їх усі поспіль.

Фінальна гра сезону припала на домашнє протистояння з віце-чемпіонами в особі «Аль-Шаржі». У першому колі «Аль-Айн» поступився цьому супернику (0:2).

Щось подібне було й сьогодні. Гості першими вийшли вперед на 38-й хвилині. «Аль-Айн» зумів відігратися лише у другому таймі, через кілька хвилин після того, як «Аль-Шаржа» залишилася у меншості. В обох випадках відзначились бразильці.

Більше голів у поєдинку не було, команди розписали світову з рахунком 1:1 та завершили сезон.

«Аль-Айн» став найрезультативнішою командою чемпіонату ОАЕ (57 голів);

Також клуб з Ель-Айну пропустив найменше голів (17)

Зазначимо, що окрім чемпіонського титулу, «Аль-Айн» разом із Ребровим виграв Кубок ОАЕ. А ось у Кубку Президента «бос» зупинився на стадії 1/4 фіналу.

Нагадаємо, що раніше екс-тренер «Динамо» та «Ференцвароша» розповів про запропонований йому новий контракт від «Аль-Айну». Український фахівець поки що не ухвалив остаточного рішення, хоча раніше заявляв, що бажає повернутися на батьківщину.