Руслан Ротань: «Фарери мотивовані не менше за нас»

Футбол України 1 Червня, 13:18 220
Руслан Ротань: «Фарери мотивовані не менше за нас»
Наставник української молодіжки поділився думками про гру з Фарерами.

Головний тренер молодіжної збірної України Руслан Ротань розповів про останні новини з табору команди. 1 червня комнда зіграє проти Фарерських островів в рамках відбірного турніру Євро-2023.

«Ми добре попрацювали, провели один контрольний матч, одну двосторонню гру. Звичайно, хотілося, щоб у спарингу був суперник вищого рівня, але нічого страшного, ми розуміємо ситуацію. Нашу ж підготовку покажуть найближчі чотири поєдинки відбору.

Ігровий тонус — це найважливіше, що повинен мати футболіст, бо з ним він легше сприймає ту чи іншу ситуацію під час гри. Так, це трохи засмучує, але із цим треба змиритися та працювати далі. Хлопці повинні розуміти, що брак ігрового тонусу потрібно компенсувати характером.

Противник мотивований не менше за нас, я бачив це по матчах цієї збірної. У нинішньому відбірному циклі Фарерські острови не програли жодного поєдинку на своєму полі. Рахунок 1:1 у грі з Францією говорить сам за себе. Тому я весь час говорю своїм підопічним, що без граничних зусиль тут буде складно досягти максимального результату», - сказав Ротань.

Матч Фарери U-21 – Україна U-21 відбудеться 1 червня о 20:00 за київським часом.