Палкін: «Питання про головного тренера «Шахтаря» відкрите»

Футбол України 2 Червня, 11:49 470
Палкін: «Питання про головного тренера «Шахтаря» відкрите»
Генеральний директор Шахтаря Сергій Палкін заявив, що з головним тренером команди на наступний сезон у клубі поки не визначилися.

Поки що наставником Гірників залишається італієць Роберто Де Дзербі, який залишив Україну після початку повномасштабного російського вторгнення.

Також обговорюється можливість призначення тренером нинішнього директора Шахтаря Даріо Срни, який раніше заявив про свою готовність очолити команду.

«Що ми на сьогоднішній день знаємо? Ми граємо у груповому етапі Ліги чемпіонів. Він починається у вересні, до нього треба підготуватися. Потрібно розпочинати за півтора-два місяці. Це те, що сьогодні зрозуміло», – сказав Палкін.
«Сюди накладається питання чемпіонату, тренерського штабу, футболістів і так далі. Над цим треба працювати. Коли будуть відповіді на питання про чемпіонат та багато іншого, тоді і будемо підлаштовуватися під цю ситуацію».
“Хто буде тренером? Це питання відкрите».

Де Дзербі працює у Шахтарі з травня минулого року, коли екс-наставник Сассуоло змінив на посаді португальця Луїша Каштру.

Минулий сезон у чемпіонаті України через напад росіян було закінчено достроково. Шахтар займав перше місце в таблиці та отримав право зіграти у групі Ліги чемпіонів.