Збірна України 4 Червня, 12:39 1005
Блогер: «Помітною постаттю у збірній України U-19 у матчі проти Норвегії можна назвати хіба що Царенка» | 19-27
Блогер Михайло Смоловий у своєму Telegram-каналі аналізує гру зброї України U-19 проти Норвегії.

Нарешті руки, ноги та очі повноцінно дісталися U19, що сьогодні гратиме свій матч номер 2.

Норвегія 2:3 Україна
xG графік

Скажу відверто: після Шотландії було дуже важко дивитись на таке, бо мав деяке дежавю з тим, що відбувало в середині другого тайму...

Для розуміння:

- жодного удару українців у перші 30 хвилин
- в цей час Норвегія якісно контролювала ГРУ (59.17% володіння, вони триваліші за часом в середньому та суперник інтенсивніше повертав м’яч)
- наші хлопці за стартові півгодини лише тричі точно віддавали до фінальної третини

Уявляєте, що у світі коїться? Норвегія не пуляє лонгболи чи аути, не б’ється (як зграя скажених собак), а намагається грати у ФУТБОЛ! Норвегія!

Ми трохи прокинулись під кінець тайму, навіть частіше м’ячем володіли (55.59%): Микитишин завдав 4 удари, що за гостротою дорівнювали двом ударам Норвегії у цей час (0.17 xG).

Наше щастя, що другий тайм розпочався з пенальті, ці 15 хвилин ми знову проводили без м’яча (33.53%).

Після 60 хвилини вже українці почали контролювати (56.91%), але самі пропустили з пенальті. У підсумку усе вирішилося у заключні 15 хвилин матчу, коли ми знову частіше грали другим номером (35.57%):

- Ярмолюк вдруге у зустрічі не зміг реалізувати пенальті, пощастило з добиванням Сапузі
- потім Ярмолюк виправився та віддав на порожні ворота Малишу
- пошукайте гол Зайферіса в мережі, він буде вартий витраченого часу

Тож дуже виснажлива гра:

- 276 єдиноборств, що забагато (проте 132 на 126 перемогли)
- дуже багато дуелей у захисті (109), але якість посередня (55.96%)
- 95 повернень м’яча
- 21 виніс м’яча
- 6 ЖК
- 5 контратак з 4 ударами на 1.06 xG (!)
- лише 55.88% точності передач до фінальної третини - 15.7% наших пасів були довгими
- 3.13 пасів за середнє володіння

Головна проблема, що маючи вдосталь зброї (Микитишин та Волошин), збірна не змогла їх розкрити максимально, хоча мала купу простору для цього.

Особливо яскраво з киян себе ніхто не проявив. Помітною постаттю можна назвати хіба Царенка за 3 передачі під удар. Яцик та Волошин не були тими Яциком та Волошиним до яких вже ми почали звикати (у обох по картці).

У Назара 4 вдалі обведення з 4 та втрачений вихід сам на сам (пас Царенка).

О 13:00 почнеться гра з Сербією, яка теж у доволі виснажливому стилі (39.66% володіння) перемогла Нідерланди. Тож незабаром дізнаємося в кого залишилось більше сил.