Збірна України 1 Червня, 19:03 815
Україна здолала Норвегію в еліт-раунді відбору на Євро-2022 U-19 – переможний старт і перший крок до мрії | 19-27
Юнацька збірна України обіграла Норвегію в еліт-раунді відбору на Євро-2022.

Відбір на Євро-2022 U-19. Еліт-раунд, група 6

1 тур

Норвегія U-19 – Україна U-19 – 2:3

• Голи: Фйольд-Гулліксен, 69 (пен), Зафейріс, 90+5 – Ярмолюк, 47 (пен), Сапуга, 75, Малиш, 87

Нереалізований пенальті: Ярмолюк, 75

У кваліфікаційному раунді Україна U-19 посіла перше місце в групі – наша збірна переграла Мальту (4:2) та Фінляндію (2:1), а також зіграла внічию з Польщею (2:2).

Щоб вийти до фінальної частини чемпіонату Європи, «синьо-жовтим» потрібно посісти перше місце у групі 6 з Нідерландами (господар змагань), Норвегією та Сербією. Першим опонентом підопічних Володимира Єзерського стали норвежці, а гра відбулася в Роттердамі.

Перший тайм завершився без голів, хоча обидві команди мали нагоди, щоб відзначитися. Але вже на старті другого тайму півзахисник СК Дніпро-1 Єгор Ярмолюк реалізував пенальті та вивів Україну вперед. Однак брак ігрового тонусу (збірна U-19 востаннє грала офіційний матч ще у листопаді 2021-го) у команди Єзерського таки дався взнаки. В одному з епізодів арбітр призначив пенальті вже у ворота українців, а Тимур Пузанков врятувати не зміг.

Однак «синьо-жовті» знайшли у собі сили забити ще. Українці знову отримали право на пенальті, але Ярмолюк цього разу не зміг переграти голкіпера. На наше щастя, тут же Сапуга таки спрямував м'яч у сітку. На останніх хвилинах Малиш зміцнив нашу перевагу, на що скандинави відповіли тільки одним голом у компенсований час. 3:2 – Україна набрала перші три очки і очолила турнірну таблицю групи (щоправда, Нідерланди і Сербія свій матч першого туру ще не зіграли).

Наступний матч еліт-раунду відбору на чемпіонат Європи України U-19 зіграє 4 червня проти Сербії. Початок гри – о 13:00 за Києвом.