Олександр Петраков: «Ярмоленко хотів грати, але я йому заборонив»

Збірна України 11 Червня, 19:04 893
Олександр Петраков: «Ярмоленко хотів грати, але я йому заборонив»
Головний тренер збірної України Олександр Петраков в ефірі телеканалу «Футбол 1» підбив підсумки матчу Ліги націй з Вірменією (3:0).
«Певна фартовість у міста є. Я хотів грати у Лодзі, тут багато українців. Дуже вдячний усім вболівальникам, які підтримували нас сьогодні. Ми грали як вдома.

Нам був потрібний забитий м’яч. Я в перерві сказав хлопцям, що треба взяти на себе відповідальність і забити гол. Сьогодні забили та довели справу до кінця. Дуже дякую хлопцям, Андрію Пятову, що вийшов і зіграв. Сьогодні він зіграв дуже добре і завтра о 6 ранку вже їде.

Щодо Андрія Ярмоленка, то він захворів, температура. Він сказав, що готовий зіграти, готовий вийти, але я йому заборонив грати. Сказав, що хлопці впораються, а він потрібен на наступний матч. Соболь і Сирота також видужують.

Миколенко зіграв три матчі, тому я попросив Зінченка вийти зліва. Треба було дати Миколенку перепочити. Я думав, що Соболь зможе грати. У нас після Уельсу захворіло пів команди.

Після гри в роздягальні сказав хлопцям, що вони молодці. Виконали все, дотиснули. І Маліновського похвалив, бо він взяв на себе відповідальність, пробив. Хтось же мав проявити свою майстерність.

Склад на Ірландію? Я непередбачувана людина. Подивимося, як хто буде виглядати, як відновляться гравці. Ірландія приїде агресивною, буде складна гра», – сказав Петраков після перемоги над Вірменією в ефірі «Футбол 1».