Гайдай: «Шляхи відходу із Сєвєродонецька є, Лисичанськ повністю контролюють ЗСУ»

Війна 18 Червня, 22:56 287
Гайдай: «Шляхи відходу із Сєвєродонецька є, Лисичанськ повністю контролюють ЗСУ»
За словами Гайдая, люди, які ховаються на території «Азоту», відмовилися від евакуації. Навчені досвідом маніпуляцій на цій темі військові записували відмову людей на відео.

Голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай дав коментар в ефірі 1+1 щодо ситуації в області. Він також вважає, що ситуацію на Азоті не можна порівнювати із Азовсталлю.

«Рашисти успіху не мають, масово гинуть. Порівняння із ситуацією на «Азовсталі» недоцільне, ситуації зовсім різні. У Маріуполі було підземне місто, тоді як на території «Азоту» кілька укриттів, не з'єднаних між собою.
Незважаючи на руйнування всіх мостів, що ведуть до Сєвєродонецька, комунікація з містом зберігається – є шляхи для евакуації та підвезення всього необхідного.

Лисичанськ під повним контролем України. Місто під постійними обстрілами, але «тиха» евакуація відбувається, гуманітарні вантажі завозяться щодня», – йдеться у короткій витримці від Укрінформу.

Щодо ситуації у Метелкіному, що біля Сєверодонецька, глава ОВА попросив почекати завтра. За його словами, рашисти мали деякий успіх у боях там.