Новачок УПЛ виступив проти привілеїв для «Динамо», «Шахтаря» та інших учасників єврокубків – Зеленський висловив позицію

Динамо Київ 19 Червня, 20:30 976
Новачок УПЛ виступив проти привілеїв для «Динамо», «Шахтаря» та інших учасників єврокубків – Зеленський висловив позицію
«Кривбас» не погоджується з пропозицією проводити наступний сезон УПЛ за межами країни.
«Футбольний клуб Кривбас звертається до всіх учасників української Прем’єр-ліги, їхніх керівників та власників. Просимо вас підтримати варіант проведення чемпіонату УПЛ сезону 2022/23 виключно в Україні! Іншого варіанту, на наш погляд, не існує, ані з моральної точки зору, ані з точки зору спортивного принципу.

Кривбас має чітку проукраїнську позицію і просто не розуміє, як в той час, коли Збройні сили України героїчно боронять наші кордони, коли волонтери з різних куточків країни об'єднались та всіляко їм допомагають, коли працівники великих підприємств, незважаючи ні на що, працюють і підтримують економіку країни, коли наші футболісти, тренери, співробітники та ультрас клубу воюють та гинуть за нашу свободу, ми можемо залишити їх та Україну, а самі поїхати грати чемпіонат в будь-яку іншу країну. Як після цього ми будемо дивитися їм усім в очі?

Зараз ми повинні згуртуватися задля збереження українського футболу. Ми маємо зробити все, щоб кожен клуб мав рівні умови! Наскільки це можливо під час війни… І найголовніше, ми не повинні забувати про майбутнє українського футболу. Адже «рятуючи» окремі клуби сьогодні, ми ризикуємо втратити в перспективі весь український футбол.

Зараз лунають заклики надати можливість грати закордоном матчі УПЛ тим клубам, які братимуть участь в єврокубках. Ці команди навіть готові компенсувати витрати інших клубів на поєдинки поза межами України. Але чи логічно в умовах війни витрачати гроші на це закордоном? Можливо, краще їх залишити вдома і підтримати економіку, або направити на допомогу ЗСУ? Тільки уявіть, який потужний позитивний інформаційний ефект матиме рішення про проведення чемпіонату УКРАЇНСЬКОЇ Прем’єр-ліги в Україні!

Звичайно, що заради безпеки учасників проведення чемпіонату в Україні має бути обов'язково узгоджене з Міністерством оборони та іншими силовими структурами, а також з керівництвом як футболу, так і держави. До того ж Президент України Володимир Зеленський на зустрічі з Президентом УАФ Андрієм Павелком наголосив, що чемпіонат України з футболу важливо провести саме в Україні. Це – логічно! А в нинішній ситуації – ще й надважливо! Разом до перемоги! Слава Україні!», – йдеться у офіційній заяві Кривбаса.