Олег Дулуб: «Динамо» було б фаворитом у весняній частині чемпіонату»

Футбол України 20 Червня, 11:02 238
Олег Дулуб: «Динамо» було б фаворитом у весняній частині чемпіонату»
Фахівець вважає, що Луческу провів колосальну роботу із командою.

Головний тренер ФК Львів Олег Дулуб поділився думкою про наступний сезон УПЛ.

- Багато команд залежало від гри своїх легіонерів. Наразі залишаться лише українці. Рівень чемпіонату значно знизиться?

- Складно сказати однозначно. Україна загалом футбольна країна, яка завжди славилася своїми гравцями. Багато хто виступає за кордоном. Святе місце пустим не буває. Зрозуміло, що можливе тимчасове зниження, бо легіонери були якісні, у того ж «Шахтаря», Полтави, «Зорі». Тобто, якісні легіонери були в Україні. Це шанс для молоді, шанс для хлопців із першої ліги, робити крок уперед.

Мій перший прихід в український футбол був у 2016-17 роках, якраз війна на Донбасі, скільки років минуло 4-5, чемпіонат знову вийшов на гарний рівень. Новий чемпіонат був би дуже цікавий із появою «Кривбаса», «Металіста». Поверталися легіонери якісні, до того ж у всіх команд.

Нічого страшного [у тому, який зараз вимальовується чемпіонат УПЛ] я не бачу.

З'явиться шанс у молодих хлопців або тих, хто трохи на других ролях, а як вони цим шансом скористаються, це вже від них залежить.

- Якщо не брати до уваги «Динамо» та «Шахтар», то решта команд УПЛ підрівняється за силою?

- Я не думаю. Все одно багато вирішує бюджет клубу на 80-85%. На перший план вийде навіть не бюджет, а тренерська складова та здатність створити єдину команду. Гравців, команди навколо команди, медичний штат, наскільки взагалі оперативно працюватиме клуб для досягнення результату.

Нині взагалі щось складно сказати. Багато гравців унаслідок воєнних дій залишилися за кордоном. Потрібно розуміти, хто лишився, щоб порівняти. Все одно результат визначатимуть гравці.

- «Динамо» - фаворит наступного розіграшу чемпіонату України?

- Я думаю так. Я бачив товариські матчі, мені вдалося відвідати тренування, і я скажу, що Динамо значно додало в передсезонці, це перше.

Другий момент, який мало хто аналізує, вони зіграли вже близько 20 матчів, і жодного не програли, маючи переважно українських виконавців. Робота, яку провів Луческу, просто колосальна.

Я думаю, у весняній частині чемпіонату, «Динамо» було б однозначно фаворитом.