У ГУР Міноборони пояснили масований ракетний обстріл із Білорусі

Війна 25 Червня, 16:37 927
У ГУР Міноборони пояснили масований ракетний обстріл із Білорусі
За даними військової розвідки, запуск ракет із білоруського повітряного простору говорить про те, що росія хоче втягнути Білорусь у війну проти України.

За даними ГУР, для здійснення обстрілу росія задіяла бомбардувальники Ту-22М3, які випустили 12 крилатих ракет безпосередньо з території Білорусі.

Розвідка також зазначає, що запуск здійснювався в районі населеного пункту Петриков, який розташований за 50-60 кілометрів від державного кордону з Україною.

«Бомбардувальники злітали з аеропорту «Шайковка» Калузької області рф. Далі через територію Калузької та Смоленської областей входили в повітряний простір Білорусі, а після пуску ракет поверталися в аеропорт «Шайковка» на території рф. Удар наносився по Київській, Чернігівській та Сумській областях», — продовжили до ГУР і додали, що це перший випадок із початку повномасштабного вторгнення, коли російська авіація обстрілювала Україну з території Білорусі.

Масований ракетний удар 25 червня, на думку розвідників, ЗС росії спеціально здійснили, щоб втягнути білоруську армію в протистояння проти українських Збройних сил.