​Рамос просив Рубіалеса допомогти в отриманні «Золотого м'яча» за підсумками 2020 року

Світовий футбол 29 Червня, 19:26 153
​Рамос просив Рубіалеса допомогти в отриманні «Золотого м'яча» за підсумками 2020 року
Видання El Confidencial опублікувало нові аудіозаписи особистих розмов президента Королівської федерації футболу Іспанії (RFEF) Луїса Рубіалеса.

У нових матеріалах розкривається, що колишній захисник «Реала» Серхіо Рамос просив Рубіалеса використати вплив, щоб гравець міг отримати «Золотий м'яч» за підсумками 2020 року. Розмова між сторонами відбулася влітку того року.

«Рубі, добрий вечір. Ви знаєте, що я ніколи ні про що вас не просив, але хочу зробити це зараз, бо думаю, що цей рік був особливим з огляду на мої виступи. Хочу, щоб ви допомогли, чим зможете, посмикали за ниточки в УЄФА та зв'язалися з потрібними людьми з приводу «Золотого м'яча». Я буду вдячний вам усе життя. Справа не тільки в моєму бажанні, а й у тому, що іспанський футбол справді цього заслуговує. Обіймаю», - сказав Рамос в аудіозаписі.


«Здрастуйте, Серхіо. Насамперед вітаю вас із успішним сезоном. Звичайно, присудження «Золотого м'яча» не залежить від мене, але я спробую допомогти вам чим зможу. Можете розраховувати на мене. Міцно обіймаю», - зазначив Рубіалес.


Нагадаємо, 2020 року вручення «Золотого м'яча» не відбулося через пандемію коронавірусу.