У клубі Першої ліги повідомили про формат та робочу дату початку нового чемпіонату

Футбол України 2 Липня, 17:42 288
У клубі Першої ліги повідомили про формат та робочу дату початку нового чемпіонату
У наступному розіграші Першої ліги буде ділення на дві вісімки, після чого по чотири команди з кожної групи боротимуться за підвищення.

Про це у коментарі прес-службі «Полісся» розповів директор клубу Володимир Загурський.

«На всіх робочих групах Першої ліги ми наголошували, щоб був класичний формат: 16 команд і максимальна кількість матчів 30. Але війна внесла свої корективи. На сьогоднішній день на відміну від «Полісся» переважна більшість клубів фінансово нестабільні. Вони підтримали робочий варіант - 2 групи по 8 команд, які будуть ділитись по регіональному принципу. 10 з 16 команд проголосували саме за цей варіант.
На першому етапі усі грають у два кола. У підсумку перші чотири команди з кожної групи зустрічаються у наступному раунді ще два кола, але вже не грають з командами, з якими вони були у групі. Тобто ще 8 матчів. Загалом у чемпіонаті передбачається 22 матчі.
Прем'єр-ліга вже визначила конкретну дату на своєму зібранні. Це 20 серпня. Відповідно від цього вже відштовхувалась Перша ліга. Спочатку був робочий варіант стартувати в перших числах вересня, проте зважаючи на те, що якість полів цього року буде бажати кращого, на сьогоднішній день робочою датою є 25 серпня. Але це ще неточно, тому що конференції ПФЛ із затвердженням цієї дати не було», - сказав Загурський.

Нагадаємо, що президент УАФ Андрій Павелко наполягає, що матчі УПЛ мають проводитися в Україні.