Вірт заявив, що «Верес» покинули восьмеро гравців

Футбол України 3 Липня, 16:33 564
Вірт заявив, що «Верес» покинули восьмеро гравців | 19-27
Головний тренер рівненського “Вереса” Юрій Вірт прокоментував поточний стан команди, розповів про підготовку до нового сезону а також про кадрові втрати:

— Тренувальний процес проходитиме у Рівному та Оржеві, де, до речі, 13 липня і проведемо стартовий контрольний поєдинок із молодіжним складом “Львова”. 21 липня зіграємо з “Карпатами”, а 24-го - з основою “Львова”. 29 липня відбудеться спаринг із ще одним представником елітного дивізіону – “Минаєм”. 6 серпня вирушимо до Ковалівки, де перевіримо свої зв'язки у матчі з місцевим “Колосом”. Ще два спаринг-партнери 9-го та 13 серпня уточнюються.

— Вже можна сказати, хто поповнив лави “Вереса” перед поновленням тренувального процесу?

— Воротар Арсеній Коркодим (“Волинь”), захисники Роман Гагун (“Рух”), Василь Курко (“Лівий берег”), Микола Квасний (“Інгулець”). Найближчим часом плануємо посилитись ще кількома виконавцями, оскільки “Верес” не уникнув досить відчутних кадрових втрат.

— Кого ви маєте на увазі?
— Швидше за все, доведеться обійтися без легіонерів: вже залишили Верес вірменин Жирайр Маргарян, естонець Владислав Крейда, під великим питанням перебування у команді та молдаванина Михайла Гечева. Вирішили працевлаштуватися в інших клубах воротар Артем Кичак, захисники Роман Гончаренко, Дмитро Mахнєв, Ігор Солдат, півзахисники Сергій Петько, Микита Полюлях. Також припинили співпрацю з Вересом тренер з фізпідготовки Павло Сіренко та лікар Юрій Сіренко.

— Через реконструкцію стадіону “Авангард” у Рівному ваші підопічні змушені були приймати суперників із чемпіонату у сусідньому Луцьку. Ситуація із дислокацією не змінилася?

— Завдяки старанням керівництва нашого футбольного клубу владних міських структур докладаються всіх зусиль, щоб уже восени “Верес” проводив домашні поєдинки у Рівному. Є зрушення і з удосконаленням клубної тренувальної бази. Зокрема, у серпні має увійти в дію поле зі штучним покриттям.

— Декілька днів тому відбулося засідання наглядової ради “Вереса”, на якому було затверджено бюджет клубу на першу половину сезону-2022/2023. На цій нараді не йшлося про завдання, які будуть поставлені перед вашими підопічними в новому сезоні?

— Нас націлили на місце у першій десятці. Постараємося не підвести”, - сказав Вірт.

Відзначимо, що минулий сезон “Верес” завершив на дев’ятій позиції.