Зеленський повідомив про втрати серед українського спорту

Війна 3 Липня, 21:55 635
Зеленський повідомив про втрати серед українського спорту
Сьогодні президент України Володимир Зеленський провів зустріч зі президентом Міжнародного олімпійського комітету Томасом Бахом.

Під час візиту Баха голова української держави розповів про втрати серед українських спортсменів та тренерів, внаслідок російського вторгення.

«Багато українських спортсменів пішли до лав Збройних сил України захищати нашу державу, захищати її на полі бою. 89 спортсменів і тренерів загинули внаслідок бойових дій. 13 були захоплені і знаходяться у російському полоні», - сказав Зеленський.

Додатково український президент акцентував увагу на руйнуванні росіянами спортивної інфраструктури України.

«Російське вторгнення стало жорстоким ударом по українському спорту. Більше 100 тисяч українських спортсменів не мають можливості сьогодні тренуватися».

Також Володимир Зеленський розповів, що під час зутрічі зі президентом МОК було обговорено новий пакет фінансової допомоги для підтримки та виступи більш, ніж 3-х тисяч спортсменів.

«Сьогодні пан Президент повідомив про виділення нового пакету підтримки для наших олімпійців. Ми дуже цінуємо це, вдячний за проведення спеціальної донорської конференції під егідою МОК заради відновлення спортивної інфраструктури в Україні. Обговорили необхідність продовжувати міжнародні зусилля для того, щоб представники держави-терориста не могли брати участь в міжнародних спортивних змаганнях», - розповів Зеленський.

Підсумком зустрічі стала заява Баха, що Фонд солідарності олімпійської спільноти та спорту України, який було створено на початку війни, буде розширено з 2,5 до 7,5 млн доларів.