«Шахтар» може подати до суду на ФІФА

Футбол України 5 Липня, 11:26 313
«Шахтар» може подати до суду на ФІФА
Донецький клуб не влаштовує позиція, яку зайняв ключовий футбольний орган планети.

Директор з футболу «Шахтаря» Даріо Срна розкритикував Міжнародну федерацію футболу (ФІФА) за їхнє однобоке, як вважають у донецькому клубі, правило, яке дозволяє легіонерам з УПЛ в односторонньому порядку призупиняти контракти зі своїми роботодавцями та приймати подальші кар'єрні рішення без виплати компенсації.

«Багато хто каже, що підтримує Україну, але не робить цього; наприклад, ФІФА не захищає український футбол та його гравців, як УЄФА. Ми, як клуби, шукаємо якийсь компроміс у цій складній ситуації, бо інакше ми безкоштовно втратимо багатьох футболістів, у яких ми вклали гроші».

«ФІФА має розуміти, що зобов'язана захищати всіх гравців з України – це їхній обов'язок у цій війні. Ми маємо знайти компроміс, інакше це буде складно, і нам, можливо, доведеться звертатися до суду».

«Ми боротимемося за наші клуби, тому що хочемо, щоб нас поважали – ми найкращий клуб у Східній Європі, і ми боротимемося за цей імідж та повагу до нас. Інші допомогли нам. Президент УЄФА Александер Чеферін допоміг нам вижити, але ФІФА цього не робить, і якщо вони цього не зроблять, ми подамо до суду», - сказав Срна.

Раніше ключові футбольні інституції критикував генеральний директор «Шахтаря» Сергій Палкін, який заявив, що агенти, користуючись новими циркулярами ФІФА, хочуть вкрасти футболістів у донецького клубу.