Клуб Першої ліги направив листа до ПФЛ. Ще одна команда не прийме участь у новому сезоні

Футбол України 7 Липня, 21:47 404
Клуб Першої ліги направив листа до ПФЛ. Ще одна команда не прийме участь у новому сезоні
Хмельницьке 'Поділля' надіслало листа президенту ПФЛ Олександру Каденку з проханням пропустити сезон.

Про це повідомляє місцева газета 'Є', прикладаючи копію цього листа.

«Футбольний клуб «Поділля» з натхненням сприйняв інформацію про майбутнє поновлення футбольних змагань в Украіні. Ми вітаємо прагнення Української асоціації футболу та Професійної ліги України, а також сподіваємося, що українській футбол продовжить своє існування у такий скрутний для держави час. Маємо за честь повідомити, що футбольний клуб «Поділля» продовжує жити. Щоправда, нинішня ситуація в Україні внесла зміни в нашу діяльність. Паралельно з вихованням підростаючого покоління, а наша академія працює у звичному режимі, клуб тісно пов'язаний з волонтерською роботою, вносячи вклад в нашу майбутню спільну перемогу — як у допомозі переселенцям, так i в контексті забезпечення Збройних сил України».

Водночас, місія першолігового клубу «поставлена на паузу». «В умовах, коли керівництво клубу, президент та обидва віце-президенти, задіяні у різних підрозділах 3CУ, спонсори клубу наразі акумулюють ресурси для допомоги військовим, а на міську раду Хмельницького на чолі з міським головою ліг важкий тягар у зв’язку зі збільшенням видатків та допомогу 3CУ, ми не маємо можливості та права на забезпечення виступу першої команди у сезоні 2022/2023 на справжньому професійному рівні. Інший підхід не для нас», - сказано у заяві.

То ж у «Поділлі» вирішили зосередитися на збереженні роботи академії та виконанні завдань, які не пов’язані з футболом. А тому і звернулися до ПФЛ та УАФ з проханням зберегти за клубом місце у першій лізі до сезону 2023/2024 років. А ось чемпіонат 2022/2023 років клуб пропускатиме.

Поділля направило листа до ПФЛ - клуб пропустить сезон - изображение 1