Ребров: «Важко назвати «Динамо» фаворитом у зустрічі з «Фенербахче»

Динамо Київ 9 Липня, 17:32 982
Ребров: «Важко назвати «Динамо» фаворитом у зустрічі з «Фенербахче»
Екс-тренер «Динамо» Сергій Ребров висловився про відновлення чемпіонату України та прокоментував шанси киян пройти «Фенербахче» у кваліфікації Ліги чемпіонів.
- Війна вже триває п'ять місяців. У Європі багато хто вже до цього звикає. Наче її немає. Зараз важливо ухвалити правильне рішення. Футбол поєднує. Не можу сказати, де має проходити чемпіонат України. Я вважаю, що він має відбуватися в межах нашої країни. Навіть попри те, що наші клуби мають грати єврокубкові матчі за межами України. Компетентні люди повинні зіставити всі ризики та ухвалити рішення.

Хто буде лідером? Сила цьогорічного «Динамо» у своїх вихованцях. Вони довгий час грають разом і потрібні в Європі. Наразі багато гравців киян, які показують високий рівень. Такі футболісти є і в «Шахтарі», але з відходом легіонерів невідомо, якою буде команда. На це потрібен час. А «Динамо» вже використало цей час. Усі віддають перевагу киянам. Але гірники теж боротимуться за чемпіонство.

Зустріч «Динамо» з «Фенербахче»? Я стежу за стамбульцями. Не так багато, але достатньо. Бачив останню гру з «Бешикташем». Вони зіграли внічию 1:1 удома. Не знаю, чому наші фахівці мали якісь захоплення, що ми повинні проходити «Фенербахче». Як на мене, це дуже сильна команда. Плюс там тренер має дуже великий досвід. Вони добре контролюють м'яч. «Фенербахче» завжди може придбати якісних гравців під тренера. Буде дуже цікава гра. Шанси «Динамо» та стамбульців рівні. Важко називати киян фаворитом за умов війни.

Чи є у «Динамо» незамінні гравці? Про Циганкова говорять уже 10 років. Не можу сказати, що хтось незамінний. Циганков тримає свій рівень останні п'ять років. Забарний та Шапаренко теж грають на гарному рівні. А як буде далі – вирішувати керівництву клубу. Можливо, із Циганковим продовжать контракт, а потім продадуть. Так було з Ярмоленком.

Розбираєшся в футболі і знаєш хто переможе в матчі? Реєструйся ТУТ і отримай бонус 2500 грн на ставки!