Ярославський: «Металіст» житиме, мільярд відсотків»

Футбол України 9 Липня, 17:36 249
Ярославський: «Металіст» житиме, мільярд відсотків»
Президент Металіста Олександр Ярославський вперше відреагував на можливий відхід віце-президента клубу Євгена Краснікова та головного тренера команди Олександра Кучера у Дніпро-1.

Відомий бізнесмен заявив, що нікого з «Металіста» в інший клуб не відпускав. Пізніше з'явилася інформація, що Кучер прибув до Дніпра-1 на зборах у Словенії.

«Мене все цікавить. Металіст та країна. Просто я не знаю, як відповісти на ваше запитання. Я ще раз кажу, я не знаю, як відповісти на ваше запитання щодо футболу та всього іншого. Я нікого нікуди не відпускав. Я ще раз говорю, я нікого нікуди не відпускав. Поки що все», - сказав Ярославський в інтерв'ю каналу «Чистий підкаст».

Також олігарх запевнив, що Металіст існуватиме і надалі, хто б не володів клубом у майбутньому.

«Я завжди цікавлюся футболом лише тоді, коли є умови для його творення. Скільки разів мені ще відновлювати з попелу «Металіст»? Скажіть, щоб я знав. 10, 15, 20 разів. Дайте мені перспективу, щоб я розумів, що робити.

Чи продовжую я фінансувати Металіст? Якщо ви самі все знаєте про перспективи, чого ви мені ставите це питання. Ви ж бачили результати мого заняття Металістом один і другий раз.

Металіст житиме, мільярд відсотків. Зі мною? Без мене він і не жив».