Футбол України 10 Липня, 11:41 523
«Чорноморець» розпочав збори з розгромної перемоги та важливого меседжу – забивали ветерани і форвард «Динамо»   | 19-27
Команда Романа Григорчука почала підготовку до старту кампанії УПЛ 2022/23, провівши перший контрольний поєдинок.

Товариський матч

Зімбру – Чорноморець – 0:3

Голи: Русин, 23, Селін, 44, Кравченко, 65

Одесити почали тренуватись у Молдові. Першим їхнім спаринг-партнером став футбольний клуб Зімбру з Кишинева. Перед стартом поєдинку, за яким спостерігали близько 300 глядачів, команди сфотографувались із банером «Зупиніть війну».

Чорноморець розпочав активно і вже до перерви вів у рахунку. Голи до свого активу записали орендований у Динамо форвард Назарій Русин та досвідчений оборонець Євген Селін. По перерві крапку поставив хавбек-ветеран Сергій Кравченко.

У поєдинку взяли участь кілька гравців, що перебувають на перегляді у «моряків». Їхні імена не розголошуються. Невідомими наразі залишаються і наступні спаринг-партнери українського клубу.