«Не билися, але трохи поштовхалися»: Алієв згадав про конфлікт із відомим українським тренером

Футбол України 10 Липня, 13:15 350
«Не билися, але трохи поштовхалися»: Алієв згадав про конфлікт із відомим українським тренером
Екс-футболіст Олександр Алієв розповів про бійку з колишнім тренером Ворскли Юрієм Максимовим, яка сталася у них шість років тому в Казахстані.

У 2016 році Алієв разом із Максимовим перебували в одному клубі – казахському Таразі.

25 вересня 2016 року Тараз на виїзді мінімально поступився Атирау (0:1). Після цього матчу Алієв випив, що й спровокувало конфлікт із тренером.

Як стало відомо, Максимов кілька разів вдарив Алієва в аеропорту та перед автобусом. Вже 3 жовтня Алієв достроково залишив казахський клуб.

Алієв зізнався, що тоді в ситуації з Максимовим він не мав рації.

«Я був неправий, тому що ну він і сам знав чудово, що після гри, тим більше нам летіти, ми залишалися на ночівлю. Зрозуміло, випив. Я не знаю, чого Макс (Максимов, - прим. FanDay.net) тоді розлютився. Але ми мали конфлікт. Не билися, але в аеропорту трохи поштовхалися».

Екс-футболіст Динамо зізнався, що зараз має хороші стосунки з колишнім наставником Ворскли і зараз вони підтримують зв'язок.

«Потім я поїхав, минув якийсь час, ми з ним не спілкувалися. Зараз у нас хороші дружні стосунки, як до того, як я прийшов до Таразу. Я завжди, коли він був у Ворсклі йому дзвонив, зараз він мені дзвонив нещодавно, коли його прибрали з Ворскли», – заявив Алієв в інтерв'ю ютуб-каналу «Фінти та Підкати».